English   آخرین بروز رسانی:
خبرها
کویری در زمستان
این بار زمستان همان زمستان قبلی نبود، قرار بود حال و هوایش گرمتر و آفتابی‌تر از روزهای قبل باشد حتی به اندازه یک هفته، از ۲۴ الی ۳۱ خرداد.
نمايشگاه آثار نقاشي بانو منیژه میرعمادی، با عنوان: فیروزه ای در کویر...افتتاحیه :٢٤خرداد جمعه ١٣٩٨ - اختتامیه :٣١خرداد جمعه ١٣٩٨. افتتاحیه ساعت ١٧-٢٢_ گالري زمستان. بازديد روزهاي عادي ساعت ١٤-٢٢
با رخت بربستن زنده یاد منیژه میرعمادی - ناصری از میدان هنر، این وب‌سایت دیر یازود بسته می‌شود و با آرشیو کمابیش بی‌همتای خود به فصلی در تاریخ پربار هنر و هنرمندان ایرانی تبدیل می‌شود...
منیژه میرعمادی چون پر طاووسی رنج زیستن را بر زمین گذاشت، پرکشید و با باد رفت تا به دیار جاودانگی بپیوندد. روانش شادبادا!
زهی افسوس. منیژه میرعمادی (ناصری) ‌نقاش و بنیانگذار نخستین مجله دوزبانه هنر ایران طاووس و نشر هنر ایران؛ در نخستین ساعات شنبه بیست خرداد ۱۳۹۶ جهان خاکی را بدرود گفت
پنجمین دوره نمایشگاه مهمانی هنر با موضوع تصویرسازی داستان‌های کهن ایرانی و دینی در خانه هنرمندان ایران از جمعه ۱۹ تیرماه آغاز به کار کرد‌.
ارکستر سمفونی تهران که کهن‌ترین و بزرگ‌ترین ارکستر ایران است قعطاتی از موسیقی‌دادنان آلمانی و مکزیکی را به رهبری شهرداد روحانی در ۱ تیرماه ۱۳۹۶ در تالار رودکی تهران اجرا می‌کند
این‌روزها فیلم‌های ایرانی در جشنواره‌های گوناگون بین‌المللی از شانگ‌های چین تا سیاتل امریکا به روی پرده می‌روند.
همه‌چیز در یک روز اردیبهشت و بهاری رقم می‌خورد، در این روز، زنان مدیریت تمام امور روستا را عهده‌دار و مردان در خارج از روستا به گردآوری برف مشغول می‌شوند.
گروه‌های موسیقی همگام و بامداد برنده جایزه‌ی جشنواره هارمونی لیمبورگ آلمان شدند.
فیلم کوتاه «روتوش» با کسب جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فیلم کراکوف، برای دومین بار پیاپی به آکادمی اسکار معرفی شد.
نمایش «تا یک بشمار» اثر گروه تئاتر «یاس تمام» برنده ۲ جایزه از جشنواره معتبر «والیس» کشور لهستان شد.
سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان نشان برجسته هنری «موسس خرناتسی» فیلسوف و تاریخ‌شناس ارمنی را به حسین علیزاده موسیقی‌دان ایرانی اهدا کرد.
دومین جایزه Asian world music Award توسط بنیاد WMC ( World Music center) به این ردیف دان، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار اهدا شد.
سینما کلوزآپ در لندن از ۵ تا ۱۹ ژوئن (۱۵ تا ۲۹ خردادماه) در برنامه‌ای با عنوان «کیارستمی: سال‌های آغازین» مجموعه آثار اولیه کیارستمی را که در سال‌های ۱۳۴۹ تا ۱۳۶۷ ساخته شده، به نمایش می‌گذارد.
فیلم لِرد، ساخته محمد رسولاف، کارگردان ایرانی برنده جایزه بخش ‘نوعی نگاه ‘ در جشنواره فیلم کن شد.
 
 
 

تبلیغات