خبرها | هنرهای تجسمی
 
علی فرامرزی آثارش را به لس آنجلس می‎برد
 
 
 
تاریخ: 5 اردیبهشت
منبع: ایلنا
 
نمایشگاه علی فرامرزی نقاش مطرح ایرانی در از 2 ژوئن (13 خرداد) در گالری سیحون شهر لس آنجلس آمریکا افتتاح می‎شود.

علی فرامرزی، نقاش در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به این مطلب افزود: در نمایشگاهی که سال گذشته در گالری سیحون تهران برپا کردم، قرار شد که نمایشگاهی از آثارم را در سال 90 در گالری سیحون لس آنجلس برپا کنم که این اتفاق نیفتاد.

وی درادامه گفت: این نمایشگاه که خردادماه امسال برپا می‎شود شامل 14 اثر از نقاشی‎های رنگ روغن و اکرلیک ام است.

فرامرزی که تاکنون نمایشگاه‎های متعددی را به صورت انفرادی در گالری‎های تهران برپا کرده، درباره موضوع آثارش در این نمایشگاه گفت: موضوع این آثار طبیعت‎ها و بافت‌هاست که قرار است از 2 تا 14 ژوئن (13 تا 15 خرداد 1391) به مدت دو هفته در گالری سیحون لس آنجلس به نمایش درآید.

نقاشی‌های فرامرزی بر مدار سه محور اصلی طبیعت، شهر و انسان می‌گردد. او می‌خواهد در همه حال به محتوای احساسی و حقیقت پنهان در پس ظاهر فرم‌ها و عناصر طبیعت و انسان نزدیک شود و همان حقیقت را هم بنمایاند.

او که مدیریت گالری خود را با عنوان فرامرزی برعهده دارد و شاگردان بسیاری را در زمینه نقاشی و طراحی تربیت کرده، تا کنون آثارش در نمایشگاه‌های متعدد گروهی و انفرادی از جمله انجمن فرهنگی ایتالیا، موزه هنرهای معاصر، نگارخانه کوثر، گالری برگ، نمایشگاه گروهی طراحان معاصر ارائه شده است.

این هنرمند نقاش همچنین برنده بورس برگزیدگان نقاشان جوان و برنده بورس از آکادمی رم ایتالیا شده است. فرامرزی علاوه بر تدریس در آموزشگاه تجسمی خود، ریاست انجمن هنرمندان نقاش را برای دوره‌ای در کارنامه فعالیت‌هایش دارد.

 

تبلیغات