خبرها | اعلانات
 
فراخوان ششمین جشنواره فیلم شهر
 


 

تاریخ: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶


فراخوان ششمین جشنواره بینالمللی فیلم شهر که در مرداد ماه برگزار می‌شود منتشر شد.


این جشنواره در چهار بخش: ملی، بینالملل، محله و جنبی به دبیری سیدعلی احمدی در نیمه اول مردادماه ۹۶ برگزار خواهد شد و مهلت ثبتنام آثار تا ۲۵ خردادماه از طریق سایت جشنواره به آدرس www.urbanfilmfest.org تعیین شده است.


دوره قبل جشنواره فیلم شهر خردادماه ۹۴ برگزار شد و قرار بود دوره ششم نیز بر اساس تقویم مصوب، ابتدای خردادماه جاری برگزار شود، اما به دلیل برگزاری انتخابات و پس از هماهنگی با سازمان سینمایی، این جشنواره بینالمللی به مردادماه جاری موکول شد.


تیم بینالملل جشنواره ششم شهر از سه ماه گذشته کار خود را آغاز کرده است.


متن فراخوان ششمین جشنواره بینالمللی فیلم شهر به این شرح است:


موسسه تصویر شهر، با هدف نمایش آثار داخلی و خارجی با محوریت نقش شهر در زندگی انسان و پاسداشت تلاش سینماگران و همچنین ترویج اخلاق، مهربانی و همدلی در آثار سینمایی و تصویری، «ششمین جشنوارهبینالمللی فیلم شهر» را در چهار بخش «مسابقه سینمای ایران»، «مسابقه سینمای بینالملل»، «محله» و «جنبی» در مردادماه ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار میکند.


مقررات عمومی:

آخرین مهلت ثبتنام و تحویل آثار: ۲۵/۰۳/۱۳۹۶


تاریخ تولید آثار جهت شرکت در بخشهای مختلف جشنواره از نیمه دوم سال ۱۳۹۳ است که در پنجمین جشنواره فیلم شهر شرکت نکرده باشند.


محدودیتی در تعداد آثار ارسالی برای متقاضیان وجود ندارد.

نسخه بازبینی هیات گزینش به صورت DVD، به همراه فرم کامل شده که قبلا به صورت اینترنتی ثبت و کد رهگیری دریافت نمودهاند در تاریخ مقرر به دبیرخانه تحویل شود.


یک قطعه عکس صحنه (نمای فیلم) با کیفیت ۱۰۰۰*۱۵۰۰ پیکسل و عکس کارگردان با کیفیت ۳۰۰*۲۵۰ پیکسل در هنگام ثبت نام باید بارگذاری شود.


وب سایت جشنواره: www.urbanfilmfest.org

پست الکترونیک: info@urbanfilmfest.org


منبع: خبرگزاری مهر

 

 

تبلیغات